07/05/2026
Korzystając z pięknej, wiosennej pogody☀️ wybraliśmy się do kawiarni "Harmonia" na pyszne pączki🍩 i kawę☕️. Było to dla nas niesamowite przeżycie mogąc w takiej formie spędzić czas. Mieliśmy okazję porozmawiać z koleżankami i kolegami. Poczuć klimat kawiarnianej atmosfery. W tym miejscu składamy wielkie podziękowania dla firmy AimControllers,która wsparciem finansowym umożliwiła nam to wyjście. Dziękujemy☺️!