30/01/2026
Rok 2026 jsme zahájili degustací vín 🥂od vinařství Dvůr pod Starýma horama.
Za cca 8 let, kdy jsme je chutnali naposled, udělali obrovský kus práce jak v technologiích tak při zpracování jako takovém. @
Řízenou degustaci v podání sklepmistra Ondry Gottwalda jsme byli všichni nadšení 👍
Moc děkujeme a určitě doporučujeme ochutnat 😉🥂