Dozvíte se zde vše co má hospodský za lubem, co pro Vás chystá, ale třeba i o hudebních setkáních, která v naší hospodě vždy probíhala a doufáme, že opět probíhat budou Naše Hospoda si v minulosti hudebních akcí užila myslím dostatečně o čemž vypovídají i fotky z vydařených "džem-sejšnů", které jsme v galerii stránky ponechali. Přejeme novému hospodskému hodně sil a trpělivosti, víme že to občas s
námi není jednoduché :-) Pevně doufáme, že naše malebná vesnička zase začne žít, tak jak se sluší a patří. Hospoda je důležitá věc, je to taková živá sociální sít a vždycky byla epicentrem života na vesnici. Co závěrem říct? Snad jen, „choďte do hospody, jenom tak může přežít!“
Držíme ti palce Tomáši a na viděnou u pivka