29/12/2025
‼️Velké DÍKY 🙏 borci‼️
V sobotu 27.12. 2025 se 🥀U Růženky🥀 konal 2. ročník turnaje pro dobrou věc.
A že to byla jízda 😉
Sešlo se skvělých 52 hráčů a hráček, kteří bojovali v 501DO, Mistr Bull a závěr byl turnaj dvojic 501DO.
Ačkoliv byl turnaj hlavním programem dne, tak cíl jsme měli všichni jiný - přispět Dominikovi Ševců na nový vozík 😉A to se díky vám povedlo velkou mírou.
Veškeré startovné, vhozené kredity i vaše příspěvky - to vše suma sumárum vyneslo neskutečných
‼️ 70.800,- ‼️🙏🙏🙏
Ještě jednou velké díky všem, kteří přispěli 🙏
P.s. Zvláštní poděkování bychom rádi zmínili Denis Restl, Pavel Deml , VOŠS - Východočeský oblastní šipkový svaz, KájaZlej, Alexander Mašek a obzvláště tHonza Ragula .Kluci moc díky, bez vás bychom to nedali 😉
Zde přidáváme slova díků od Dominikovi maminky ♥️
Jako maminka Domči a za celou naši rodinu bych vám chtěla z celého srdce poděkovat. ❤️
To, že jste pro Domču vybrali více než 70 000 Kč, je pro nás něco neuvěřitelného a dojemného.
Vaše pomoc pro nás neznamená jen finanční podporu, ale hlavně obrovskou naději, lidskost a pocit, že na Domčův příběh nejsme sami.
Je krásné vědět, že mezi námi stále jsou lidé, kterým není lhostejný osud jednoho obyčejného kluka na vozíku.
Děkujeme vám za vaši dobrotu, podporu a otevřená srdce.
Vážíme si toho víc, než dokážeme slovy vyjádřit.
Děkujeme, že pomáháte Domčovi i nám. 💙
Ps.: pokud máte někdo fotky ze soboty, přidávejte je, prosím, do komentářů