01/05/2026
Ahoj všichni!
Tímto bychom vám chtěli poděkovat za neskutečný support po celou dobu 4 sezón – od malých akcí až po profi koncerty. Opravdu jsme si vážili každého klienta i fanouška. I když jsme v kuchyni zkoušeli vymýšlet různé novinky, víme, že u vás stejně vždycky vyhrály naše legendární hranolky. 🍟
Byla to jízda a starat se o program a kvalitu pro tak skvělý lidi byla radost.
Letošní sezónu už ale tým Hangáru zajišťovat nebude. Aktuálně nemáme naplánované žádné další akce ani koncerty. S městem jsme se bohužel nedohodli na pokračování spolupráce – naše představy o tom, jak nejlépe propojit byznys, kulturu a zájmy města, se zkrátka rozešly. Naše kroky směřovaly k neustálému růstu, a i když naše volání po užší spolupráci nebylo vyslyšeno, věříme, že pro ostatní dávala tahle cesta smysl.
Byla to sranda a my se jdeme bavit dál – jen o dům dál. 🚀
Obrovské díky za vaši přízeň. Přejeme hodně štěstí těm, kteří na Hangáru převezmou štafetu, a vám všem úspěšné kulturní léto!
Jako malou odměnu přikládáme short reel.
Váš Tým Hangár ✌️