18/02/2026
Zdravíme po dlouhé době 😊 možná jste si někteří všimli, že jsme se na zimní sezónu uhnízdili na Panák Baru v Chocni. Než se všichni opět setkáme na Konťáku, tak bysme vás zde rádi informovali o akcích, které děláme v Chocni.🪩 Moc rádi vás na baru uvidíme.
K+H 🤍