17/07/2024
Krásnou středu přejeme. 😊☀️
Rádi bychom Vás všechny opět pozvali na zítřejší (18.7) muziku s grilovačkou na naší zahrádce U Štěpánků. 🎼 Minule se akce hezky zadařila tak budeme velice rádi, když vezmete partu a společně si to znovu zopakujeme.😍💪🏻 V nabídce bude opět například svěží steak z lososa, nebo sláďoučký, jahodový gin tonic. 🍓🫐
Začínat budeme v 18:00. Hrát nám budou celý večer samozřejmě kluci ze Sawyer Band. 🎹🎤🎸Tom Sawyer Band
Každé sdílení nám udělá velkou radost!🤗
Budeme se na Vás s úsměvem těšit!😃
S přáním hezkého dne, Restaurace U Štěpánků.